Menu

VVV-Venlo wint eenvoudig ( 0-19 )

dinsdag 21 juli 2020

VVV-Venlo wint eenvoudig van Sporting ST ( 0-19 )

Op Sportpark Kerkebos in Swolgen trapte VVV-Venlo dinsdag 21 juli af voor de start van het nieuwe seizoen. Met een bijna volledig fitte selectie, alleen Roy Gelmi was licht geblesseerd, trad Hans de Koning 5e klasser Sporting ST tegemoet.

In de eerste helft konden de geelzwarten negen keer het netje vinden. Onder aanvoering van Guus Hupperts en Evert Linthorst, liepen de aanvalsgolven telkenmale richting het Swolgens/Tienrayse doel.
Jafar Arias opende de score al in de derde minuut. En daarna ging het snel. Een prachtige vrije trap van Stan van Dijck en twee assists van Evert Linthorst op Jafar Arias en Guus Hupperts leidde binnen drie minuten tot de 0-4. De mooiste van de 2e helft kwam ongetwijfeld op conto van Wassim Essanoussi. Hij lobte de 0-5 heel subtiel binnen in de 30e minuut. Na twee intikker s van respectievelijk Arias en Hupperts, was het woord aan Tristan Dekker die van afstand de 0-8 op het bord bracht. Evert Linthorst zorgde zelf vlak voor rust voor de 0-9. Dat was meteen ook de ruststand.

Na rust bracht Hans de Koning een volledig nieuw elftal in het veld. Daaronder ook Yahcuroo Roemer. Hij speelde op de rachterflank een heerlijke tweede helft. Bij de eerste vier goals, die allemaal binnen het eerste kwartier na rust vielen, was de jonge vleugelaanvaller betrokken. Hij tekende binnen twee minuten na rust voor de dubbele cijfers: 10-0 en stelde Steffen Schäfer en Aaron Bastiaans in de gelegenheid om de 11e en 12e van de avond te scoren. Nummer 13 was weer voor Roemer zelf. Simon Janssen dacht even later niet na en haalde met links verwoestend uit: 14-0. Dat deed Richard Neudecker ook, één minuut later. Hij maakte de 15e van de avond tegen het elftal van hoofdtrainer Han Friesen. Die zag even later Aaron Bastiaans van 20 meter de bal in de kruising krullen achter keeper Jules Perry. Daarna stokte de productie even. Toch was het in de 81e minuut weer Yahcuroo Roemer die succesvol afrondde na een bal op de paal van Aaron Bastiaans: 0-17. Vijf minuten later was het Schäfer die zijn tweede van de avond aantekende en daarmee meteen de 0-18 op het bord zette. Eén minuut voor tijd rondde Tobias Pachonik doeltreffend af. Hij bepaalde de eindstand: 0-19.

Opstelling 1e helft
Verbong, Pleunis, Van Dijck, Kum, Dekker, Essanoussi, Post, Hupperts, Arias, Linthorst, Verheijen

Opstelling 2e helft
Craenmehr, Pachonik, Schäfer, Swinkels, Roeffen, Neudecker, Nezar, Janssen, Roemer, Hendrikx, Bastiaans

Scoreverloop

3’ Jafar Arias 0-1
15’ Stan van Dijck 0-2
17’ Jafar Arias 0-3
20’ Guus Hupperts 0-4
30’ Wassim Essanoussi 0-5
32’ Jafar Arias 0-6
35’ Guus Hupperts 0-7
39’ Tristan Dekker 0-8
41’ Evert Linthorst 0-9
47’ Yahcuroo Roemer 0-10
55’ Steffen Schäfer 0-11
56’ Aaron Bastiaans 0-12
58’ Yahcuroo Roemer 0-13
60’ Simon Janssen 0-14
61’ Richard Neudecker 0-15
63’ Aaron Bastiaans 0-16
81’ Yahcuroo Roemer 0-17
86’ Steffen Schäfer 0-18
89’ Tobias Pachonik 0-19.

 

mf2