Menu

VVV-Venlo wint laatste oefenwedstrijd

vrijdag 18 mei 2018

In het laatste oefenduel van het seizoen 17|18 nam VVV-Venlo het op tegen SV Panningen. Maurice Steijn begon deze oefenwedstrijd, in het kader van het 65-jarig bestaan van SV Panningen, met onder andere Delano van Crooij en Emil Riis Jakobsen in de basisopstelling.

Een drukbezocht Sportpark Panningen Noord was getuige van een doelpuntrijke eerste helft. Na 45 minuten stonden er al vijf treffers op het scorebord. Voor VVV-Venlo scoorde zowel Thy als Jakobsen twee keer. Evren Korkmaz maakte de andere treffer.

Na rust kwamen Roy Gielen, Jeffrey Rijkers, Simon Janssen en Dion van Horne nog aan spelen toe. Robin van Osch scoorde nog voor SV Panningen, waarmee de einduitslag op 1-5 uitkwam.

Onze mannen gaan nu van een welverdiende vakantie genieten, maar eerst feliciteren wij nog onze Partnerclub SV Panningen met het 65-jarig Jubileum.


SV Panningen - VVV-Venlo 1 - 5 ( 0-5 )
5. Thy 0-1, 6. Korkmaz 0-2, 27. Jakobsen 0-3, 28. Jakobsen 0-4, 37. Thy 0-5, 71. Van Osch 1-5

Opstelling VVV-Venlo
D. van Crooij , Promes ( 57. Rijkers ), Röseler ( 71. Van Horne ) ,  Janssen, Leemans, Seuntjens ( 55.Gielen) ,, Dekker, Bezzat ( 63. Simon Janssen) , Thy, Korkmaz, Jakobsen

mf2