Menu

VVV Foundation: VVV TransferKracht

dinsdag 7 juli 2020

Mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, worden binnen dit project vanuit een uitkering naar werk geleid via een specifieke en gerichte aanpak: de ActiveerAcademie in Covebo Stadion - De Koel -.

Gedurende het project VVV TransferKracht wordt er, naast modules over onderwerpen als representativiteit, presenteren en solliciteren, middels sport- en bewegen ook aan thema’s als zelfvertrouwen, fysieke en mentale gezondheid gewerkt. Daarbij staat met name bewustwording op het gebied van gezonde leefstijl centraal. Nagenoeg alle activiteiten vinden plaats in en rondom de inspirerende stadionomgeving.

Het project is een initiatief van VVV-Venlo en VIA VVV in samenwerking met de 7 Regiogemeenten Noord-Limburg en Tempo Team Activeerkracht. Door de kennis en kwaliteiten van de projectpartners te bundelen, is er een samenwerking ontstaan die het verschil kan maken voor mensen in een uitkeringssituatie.

mf2