Menu

VVV Foundation:VVV-Venlo Scholentour

donderdag 9 juli 2020

Hoe leeft een VVV-Venlo prof? Geeft Koelie het goede voorbeeld? Tijdens de VVV-Venlo Scholentour gaan leerlingen van groep 5 t/m 8 aan de slag met thema’s als gezonde voeding, sport en bewegen, sterk in je schoenen staan en respect. Het doel is om in topvorm te raken!

De VVV-Venlo Scholentour bestaat uit drie contactmomenten:
1. Koelie bezoekt de basisscholen en deelt het inspirerende lesboek ‘In Topvorm met Koelie’ uit. Hiermee kunnen leerlingen in de les of thuis samen met hun ouders aan de slag.
2. Leerlingen van groep 7 van de deelnemende scholen zijn te gast in Covebo Stadion - De Koel -, waar ze verschillende gave workshops volgen.
3. Alle leerlingen kunnen met hun ouders een wedstrijd van VVV-Venlo bezoeken.

Bijzonder: met de VVV-Venlo Scholentour gaat de VVV Foundation óók de grens over! In Duitsland, in de deelstaat Nordrhein Westfalen, worden Duitse scholen bezocht in het kader van de VVV-Venlo Schultour. Vaak worden één of meerdere van onze Duitse selectiespelers ingezet tijdens de uitvoering van het project op deze scholen. Want: onze club én onze maatschappelijke taak kent geen grenzen!

mf2