Menu

VVV huurt Jay-Roy Grot

donderdag 5 juli 2018

Tijdens de Fanavond op de Maasboulevard heeft VVV-Venlo twee spelers gepresenteerd die komend seizoen actief zullen zijn in het geelzwart. Een daarvan was aanvaller Jay-Roy Grot

De 20-jarige Grot wordt voor één seizoen gehuurd van Leeds United. Hij bouwde enkele seizoenen geleden in korte tijd een reputatie op als een gedreven vleugelaanvaller bij NEC in Nijmegen. Zijn goede spel leverde hem een transfer op naar de ‘sleeping giant’ Leeds United. Die club verhuurt hem nu aan VVV-Venlo. Manager voetbal Stan Valckx is blij met de komst van Grot. “Jay-Roy is jong, snel, technisch vaardig en heeft veel dreiging in zijn spel. Vaak zien mensen hem als centrumspits, maar hij is een vleugelspeler en is zeker van toegevoegde waarde voor ons.”

Jay-Roy Grot #isdrbeej!

mf2