Menu

VVV start met thuiswedstrijd tegen NAC

vrijdag 11 juni 2021

Vrijdag 11 juni maakte de KNVB, nadat het eerder ook al het conceptprogramma publiceerde, het definitief speelprogramma bekend voor seizoen 21|22. Het betekent direct een kraker in de eerste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie: op zondag 8 augustus neemt VVV-Venlo het op tegen NAC Breda! In augustus spelen we verder een uitwedstrijd tegen TOP Oss en vervolgens twee thuiswedstrijden tegen Almere City FC en Jong AZ. Het seizoen wordt op vrijdagavond 6 mei afgesloten met een uitwedstrijd tegen Jong FC Utrecht.

Bekijk hier het volledige concept speelprogramma.

Start van het seizoen met 100% publiek
De KNVB, Eredivisie CV en Keuken Kampioen Divisie zijn de afgelopen maanden voortdurend in gesprek geweest met het kabinet over het openingsplan om verantwoord en veilig toelaten van publiek in de stadions. Nu zet het kabinet de cruciale volgende stap door per 30 juni 100% van de capaciteit publiek in de stadions toe te laten met coronatoegangsbewijzen. Dit is een belangrijk signaal om weer supporters te kunnen verwelkomen in onze stadions. Iedereen snakt weer naar mooie wedstrijden met publiek in het stadion.

Zet de wedstrijden in je agenda
Wil jij alle wedstrijden direct in jouw agenda zetten. Klik dan hier!


Bestel je seizoenkaart
Wil jij geen enkele thuiswedstrijd missen? Bestel dan jouw seizoenkaart en zorg dat je erbij bent!

Veur Altied VVV!

mf2