Menu

Wedstrijdwijzigingen 2e seizoenshelft

maandag 6 januari 2020

Nadat de groepsfases van de Champions League en Europa League achter de rug zijn en de loting van de achtste finales van de TOTO KNVB Beker heeft plaatsgevonden, worden ook een aantal wijzigingen van aanvangsdata en tijden van wedstrijden in de tweede competitiehelft van de Eredivisie doorgevoerd.

Omdat de tijd tussen de zestiende en de achtste finales van de Europa League kort is, zijn - ongeacht de resultaten van Ajax en AZ in Europa - de definitieve wedstrijdwijzigingen tot begin april doorgevoerd.

Voor VVV-Venlo betekent dit dat de aanvangstijdstippen van een drietal wedstrijden verlaat worden.

Deze wijzigingen komen voort uit de afspraken die alle Eredivisieclubs en de Eredivisie CV met elkaar onderling en in overleg met de KNVB hebben gemaakt in het kader van de veranderagenda. Eredivisiewedstrijden kunnen verplaatst worden als Nederlandse deelnemers aan de Champions League of Europa League aangeven zich hierdoor beter te kunnen voorbereiden. De KNVB faciliteert deze afspraak. Lees hier wat dat precies inhoudt.

Wijzigingen VVV-Venlo voorjaar 2020
Speelronde 26 Eredivisie:
FC Emmen – VVV-Venlo   |   zaterdag 7 maart, 18.30   |   zaterdag 7 maart, 19.45 uur

Speelronde 27 Eredivisie:
VVV-Venlo – AZ   |   zondag 15 maart, 14.30   |   zondag 15 maart, 16.45 uur

Speelronde 29 Eredivisie:
VVV-Venlo – Willem II   |   zaterdag 4 april, 18.30   |   zaterdag 4 april, 19.45 uur

Noteer deze data en tijdstippen in uw agenda!

mf2