Menu

Weej van Venlo, roëd en blauw

donderdag 3 september 2020

‘Venlo, Mien Stedje…’

Voor altijd. Want Venlo dragen we altijd bij ons. In ons hart. Venlo. Thuis. Maar ook uit! Dit seizoen dragen we Venlo niet alleen in ons hart. Maar ook op ons shirt. Wij zijn trots op onze stad. En met trots presenteren we dan ook ons nieuwe uitshirt voor het seizoen 2020-2021.

‘Weej van Venlo, Weej zien Roëd, Weej zien Blauw’

Onze kleuren zijn rood én blauw. Kleuren van passie en vuur, van Maas en verankering. Diep in ons hart. De stad, de club. Het stadswapen met de leeuw en het anker op de kraag. Het maakt ons sterk en onbevreesd.
Veur altied. De schouders eronder

Gesierd door rood en blauw. Onze schouders. Met een gouden randje. Dat geeft ons kracht. Dat geeft ons vuur. Daar druipt de passie vanaf.

In Venlo. Maar auk ver daoboete…

Want juist ‘in den lande’ nemen we Venlo mee. Wij staan voor Venlo. Wij vechten voor Venlo. En Venlo staat altijd achter ons. VVV. Venlo.

Mien stedje

Veur altied

Bestel nu het nieuwe uitshirt. Klik hier! Wil je het rood-blauw nóg sneller om je schouders? Bezoek dan de VVV-Venlo Drive Thru Fandag op zaterdag 5 september ( 10-14 uur) en koop ‘m meteen. Waar? In Venlo. Mien Stedje…

mf2