Menu

Wegen VVV-Venlo en Sušić scheiden

maandag 2 september 2019

Na één seizoen eindigt het ‘huwelijk’ tussen Tino-Sven Sušić en VVV-Venlo. De 27-jarige middenvelder, die zijn roots in Bosnië Herzegovina heeft liggen, kwam in de zomer van 2018 naar Venlo. Hij speelde het afgelopen seizoen 28 officiële wedstrijden voor de Venlonaren, waarin hij 5 keer tot scoren kwam. Daarnaast bereidde hij drie doelpunten voor.

In goed overleg hebben club en speler nu besloten om uit elkaar te gaan. Het contract van Sušić wordt derhalve met wederzijds goedvinden ontbonden.

Technisch Directeur Stan Valckx: “Tino-Sven heeft altijd voor de club klaargestaan. Hij heeft een goed seizoen gedraaid en heeft zich te allen tijde opgesteld als een volwaardig prof. Wij hebben dan ook besloten om mee te werken aan een vertrek. Tino-Sven krijgt van ons de ruimte om zijn voetbalcarrière elders voort te zetten. Uiteraard wensen wij hem daarbij alle goeds!”

mf2