Menu

Weir Minerals wordt Pluspartner!

donderdag 4 juli 2019

Met trots presenteren wij wederom een erg mooi bedrijf als nieuwe partner binnen ons netwerk; Weir Minerals. Ze ontwerpen en produceren verwerkingsoplossingen, voornamelijk voor de mijnbouw, alsmede voor energie en algemene industriële toepassingen.

Weir Minerals biedt een breed scala aan producten. De faciliteit in Venlo ontwerpt en produceert het GEHO-assortiment pompen en Enduron HPGR-vergruismachines. Deze producten zijn overal ter wereld operationeel. Elke dag worden innovaties bedacht en in eigen beheer gemaakt door de beste teams. Dankzij deze sterke focus op innovatie heeft het bedrijf een beslissende voorsprong genomen in de duurzame verbetering van productieprocessen voor de mijnbouw- en energiesectoren. Venlo bedient de hele wereld en werkt nauw samen met 15.000 collega's van ongeveer 150 andere lokale Weir-bedrijven.

Niet alleen een mooi merk, maar tevens een goede werkgever. Weir Minerals gaat namelijk gebruik maken van ons Happy Employee concept en willen hiermee vooral hun medewerkers iets bieden. Daarnaast gaan zij via VVV werken aan een nog beter werkgeversmerk en zullen wij samen zorgen voor tevreden medewerkers! Wij danken Stuart Hayton en Jeroen Benneheij voor het vertrouwen en gaan er een mooie samenwerking van maken!


Weir Minerals joins our VVV-Venlo Network and becomes Pluspartner!

We are proud to present a great company as new partner within our VVV-Venlo network; Weir Minerals. They design and produce processing solutions, mainly for the mining industry as well as power, and general industrial.

Weir Minerals offers a wide range of products. The Venlo facility designs and manufactures the GEHO range of pumps and Enduron HPGR grinding machines. These products are operational the world over. Every day, innovations are conceived and created in-house by the best teams. Thanks to this strong focus on innovation, the company has taken a decisive lead in the sustainable improvement of production processes for the mining and energy industries. Venlo serves the entire world and works closely with 15,000 colleagues from around 150 other local Weir companies.

Not only a good brand, but also a good employer! Weir Minerals will use our Happy Employee concept and wants to offer something to their employees. In addition, they will work through VVV on an even better employer brand and together we will ensure satisfied employees! We thank Stuart Hayton and Jeroen Benneheij for their trust, let’s make this a great collaboration!

mf2