Menu

Welkom Energie geeft gratis seizoenkaarten

woensdag 3 maart 2021

Sluit nu over op Welkom Energie en ontvang een gratis seizoenkaart voor het seizoen 2021|2022.

Bij overstap van je huidige leverancier naar Welkom Energie bespaar je niet alleen geld, wordt je energie niet alleen groener, maar ontvang je nu ook nog eens geweldige voordelen! Én je steunt VVV-Venlo. 

Unieke samenwerking
Samenwerken, daar draait het allemaal om. De samenwerking met Welkom Energie en VVV-Venlo heeft in de afgelopen periode al geleid tot vele leuke acties en exclusieve deals in het voordeel van de VVV-fans. Maar nu komt Welkom Energie met een hele (té) gekke deal: een gratis seizoenkaart voor aankomend seizoen!

Want samen werken we aan één gedeelde doelstelling: de club steunen! Gaat het goed met de club, dan gaat het goed met Welkom Energie en andersom. Oftewel een win-win-win situatie voor de club, de fan en Welkom Energie!

Gratis seizoenkaart
Sluit over via onderstaande button en ontvang gegarandeerd een gratis seizoenkaart voor seizoen 2021|2022. Binnen 5 werkdagen na oversluiten wordt er persoonlijk contact met je opgenomen.

mf2