Menu

Welkom Eye Watch Security Group

dinsdag 3 september 2019

Eye Watch Security Group sluit zich aan bij het VVV-Venlo netwerk!

Wij zijn blij om te vermelden dat Eye Watch Security Group toetreedt tot het VVV-Venlo netwerk.

Eye Watch Security Group is een toonaangevende landelijke speler met 14 jaar ervaring en bijna 200 werknemers. ‘’Ook wij, als Limburgse beveiligingsorganisatie, hebben doeltreffend gekozen om partner te worden van VVV-Venlo.’’

Eye Watch Security Group heeft hiermee de stap genomen om VVV-Venlo dan ook een warm hart toe te dragen, maar hiermee ook hun landelijk opererende relaties kennis te laten maken met het gastvrije, bourgondische en sportieve leven in het mooie Limburg.

Als beveiligingsorganisatie blijft Eye Watch Security Group continu monitoren, analyseren en innoveren, om de beste prestaties naar boven te halen, iets wat binnen de voetbalwereld ook een voortdurend proces is. Hiermee komen Voetbal en Beveiliging in vergelijking samen, door continu alert te zijn en top prestaties te leveren om te kunnen blijven scoren. Als beveiligingsorganisatie gaat Eye Watch Security Group voortdurend voor top prestaties en scores binnen onze manbewakingsdiensten en technische beveiligingsoplossingen. ‘’Wij zijn dan ook vereerd om deel te mogen uitmaken van deze Venlose voetbalclub.’’

Wij danken Eye Watch Security Group en in het bijzonder Dave van de Laar en Eric Verhoeven voor het vertrouwen!
#SamenVVV

mf2