Menu

Wethouders op werkbezoek in De Koel

vrijdag 23 november 2018

Niet één, maar zelfs twee wethouders van de gemeente Venlo waren vrijdag op werkbezoek in Seacon Stadion - De Koel -, waar ze kwamen kijken naar de werkzaamheden van ‘Team 12’. Frans Schatorjé (Zorg, Welzijn en Onderwijs) en Alexander Vervoort (Sociale Zaken, Werkgelegenheid en Sport) werden door de leiding van VVV-Venlo bijgepraat over hoe de leden van Team 12 hun werkzaamheden bij de club invullen.

Wethouder Vervoort: “Mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt krijgen dankzij het initiatief ‘team 12’ de gelegenheid werkervaring op te doen en hopelijk door te stromen naar een reguliere baan. Er is een overlap in de portefeuilles, vandaar dat we met z’n tweeën zijn vandaag. Het initiatief is natuurlijk prima en levert goede resultaten op.”

Bij de diverse bedrijven, waaronder VVV-Venlo, worden de teamleden zorgvuldig begeleid en krijgen ze de kans zichzelf verder te ontwikkelen. In het stadion zorgt de groep onder meer voor een stukje onderhoud en schoonmaak.

mf2