Menu

Wij verwelkomen Noten- Consilium

vrijdag 16 augustus 2019

“Rob Noten –Lokaal-patriot uit Venlo en Tegelen, in de regio bekend van D'n Oeles of als mede-presentator van het grootste carnavals evenement in Venlo n.l. de BBZ is in alle opzichten een voetbal liefhebber met een passie voor VVV-Venlo.

Rob Noten, eigenaar van Noten- Consilium is al meer dan 25 jaar expert op het gebied van Persoonlijke Veiligheid Artikelen. - van werkhandschoenen en veiligheidsschoenen en werkkleding. Tevens op maat gemaakte bedrijfskleding  waarbij alle werkkleding ook natuurlijk kan worden voorzien van bedrijfslogo’s – geborduurd en/of gepatch. Natuurlijk voldoet alle bedrijfskleding aan de veiligheidseisen en normeringen die er voor staan. Trouw aan de missie van Noten - Consilium: "Veiligheid begint met de juiste instelling" wenst Rob Noten VVV - Venlo een blessurevrij seizoen!”

Wij danken Rob voor zijn vertrouwen en gaan er een mooi seizoen van maken!

mf2