Menu

Winnaars Latje trappen 2018-2019

maandag 23 september 2019

Op zondagmiddag 9 december 2018 scoorde het team van DEV-Arcen/RKDSO als PartnerClub van de week tijdens de rust van de wedstrijd VVV-Venlo – FC Groningen zes punten in de reeks om de Latje Trappen-bokaal 2019-2019. Maciej Jacinski, Mees Pingen, Jesse en Jop Smits en Niek Vousten waren hiervoor verantwoordelijk. Tweede in deze reeks werden de jeugdteams van SV Merselo en vv SNA ieder met vijf punten. Winnaar van het individuele klassement werd Yildert Kuijpers van vv SNA.

Yildert scoorde 10 november 2018 tijdens de rust van de Limburgse derby VVV-Venlo – Fortuna Sittard vier punten. Goede tweede is hier Maciej Jacinski van DEV-Arcen/RKDSO. Yildert Kuijpers en DEV-Arcen/RKDSO zullen vanavond tijdens de rust in het zonnetje worden gezet. De prijzen zullen worden uitgereikt door Maarten Hanssen, coördinator PartnerClubs van VVV-Venlo.

mf2