Menu

Winnaars Latje Trappen bekend

maandag 20 mei 2019

De winnaars van de jaarlijkse Latje Trappen Bokaal zijn bekend. Het team van DEV Arcen/RKDSO won met 6 punten de eerste prijs. Individueel ging de eerste prijs naar Yildert Kuijpers van vv SNA uit Montfort met vier punten.

Op zondagmiddag 9 december 2018 scoorde het team van DEV-Arcen/RKDSO als PartnerClub van de week tijdens de rust van de wedstrijd VVV-Venlo tegen FC Groningen 6 punten in de reeks om de Latje Trappen-bokaal 2018-2019. Maciej Jacinski, Mees Pingen, Jesse en Jop Smits en Niek Vousten waren hiervoor verantwoordelijk. Tweede in deze reeks werden de jeugdteams van SV Merselo en vv SNA ieder met 5 punten.

Winnaar van het individuele klassement werd Yildert Kuijpers van vv SNA. Yildert scoorde op 10 november 2018 tijdens de rust van de derby VVV-Venlo tegen Fortuna Sittard 4 punten. Goede tweede is hier Maciej Jacinski van DEV-Arcen/RKDSO met 3 punten. De winnaars zullen bij aanvang van het nieuwe voetbalseizoen 2019-2020 door VVV-Venlo in het zonnetje worden gezet.

mf2