Menu

Winnaars VVV on Tour

dinsdag 21 juli 2020

Afgelopen week was VVV-Venlo on Tour in stad én de regio. Zo ging we op bezoek in Venray, Baarlo, Horst én uiteraard in Venlo zelf met onze nieuwste aanwinst: de VVV TukTuk.

Naast het afhalen van de Golde Supporterkaart, was ‘VVVroemmmmmm’, zoals de VVV TukTuk al liefkozend genoemd wordt, het doelwit van de TukTuk Challenge. Precisie was daarbij het toverwoord. Iedereen die de bal in de achterbak van de VVV TukTuk wist te mikken, maakte kans op mooie prijzen.

Nadat alle deelnemers een weekend in spanning hebben gezeten, komen we nu met het verlossende woord. De winnaar van de VVV-fiets is… Stan van Westerveld uit Venlo! Loting bepaalde dat de 11-jarige Venlonaar, die al jarenlang in het bezit is van een seizoenkaart, als winnaar uit de bus komt.

De gedragen wedstrijdshirts werden gewonnen door Niels Peeters uit Helden, Rens Rongen uit Meerlo én Jesper Zomers uit Blerick.

De namen van de winnaars van de Landesgartenschau-bonnen vind je hieronder.
De winnaars kunnen hun prijs tijdens kantooruren ophalen in de Fanshop van VVV-Venlo.

Winnaars Landesgartenschau toegangskaarten
Jill Ticheler
Sem Verhoeckx
Kyran Schrombges
Joep Bos
Evi Rongen
Rowan Ottenheim
Sten Janssen
Ed Driessen
Max Teunissen
Rob van Lieshout
Sjors Franssen
Robin Hendrix
Lars Wilms
Danny Koolen
Peter Wismans
Teun Wijnhoven
Floor Driessen
Sarah Bos
Bernie Holtackers
Liz Ceulemans

mf2