Menu

Winnaarspoule voor Jong VVV-Venlo

donderdag 12 december 2019

Tijdens de eerste seizoenshelft speelde Jong VVV een tiental wedstrijden op de maandagavond. Tegenstanders in Poule B waren onder andere Excelsior, Roda JC, NAC Breda en Willem II. Onze beloftes wisten zich bij de bovenste 6 te plaatsen en zich zo te kwalificeren voor de winnaarspoule.

Winnaarspoule
De twaalf best presterende beloftenelftallen uit twee poules strijden na de winterstop in de winnaarspoule tegen elkaar. Jong VVV-Venlo start deze competitie op maandag 20 januari met een uitwedstrijd tegen FC Groningen. De andere tegenstanders in deze winnaarspoule zijn sc Heerenveen, NEC, RKC Waalwijk, Go Ahead Eagles, Heracles Almelo, Feyenoord, Willem II, PEC Zwolle, Roda JC en NAC Breda.

Het volledige programma vind je hier.

mf2