Menu

Wittenhorst winnaar Mifa Fifa RustBattle

maandag 4 mei 2020

RKsv Wittenhorst heeft de competitie MIFA FIFA Rustbattle 2019-2020 van VVV-Venlo op haar naam gebracht. Op 29 februari 2020 tijdens de rust van de Limburgse derby VVV-Venlo – Fortuna Sittard scoorde het jeugdteam, bestaande uit de spelers Thomas Custers, Tijn van den Dungen, Sep Geurtjens, Cas Janssen en Sieb Timmermans, een teamtotaal van 14 punten. Door de overheidsmaatregelen omtrent de coronacrisis bleek dit achteraf de laatste (thuis)wedstrijd van VVV-Venlo in de eredivisie voor dit seizoen te zijn geweest en kwam er ook een abrupt einde aan de rustbattle. Tweede in de reeks werd het Duitse SV Niersia 1919 met 13 punten en derde GFC’33 Grubbenvorst met 11 punten. Het winnende team van Wittenhorst zal tijdens een nog nader te bepalen thuiswedstrijd van VVV-Venlo in het nieuwe seizoen volop in het zonnetje worden gezet.

 

mf2