Menu

X-com wordt digitaal partner

donderdag 11 februari 2021

X-com wordt digitaal partner en verbindt zich de komende 3 seizoenen als Businesspartner aan ons netwerk.

Met trots mogen wij vermelden dat X-com zich de komende drie jaar zal verbinden als Businesspartner aan onze club. X-com, al jarenlang een trouwe partner binnen ons netwerk, zet hiermee een mooie stap voorwaarts in onze sponsorpiramide. Daarnaast zullen zij als digitaal partner aan de slag gaan met onze online doelstellingen en op strategisch niveau ondersteuning bieden op het gebied van online marketing. X-com is niet voor niet voor niets hét e-commerce bureau van het Zuiden van het land. 

Wij danken Bas Peters, Chris Bovers en Loekie van der Sterren voor het vertrouwen en kijken uit naar een nog mooiere samenwerking. 

mf2