Menu

Geslaagde VVV-Venlo/ACS Golfdag

donderdag 17 mei 2018

Na een jaar afwezigheid op ons business jaarprogramma heeft gisteren onze golfdag weer plaatsgevonden, met als trotse naamgever ACS cleaning. Voor het eerst in onze geschiedenis zijn we de grens over gegaan en waren we te gast bij Haus Bey in Nettetal. Niet alleen het weer was fantastisch, maar ook de baan lag er erg goed bij. Na de lunch gingen de wedstrijdgolfers de baan in en was het tijd voor de mensen van de clinic en masterclinic om de kneepjes van het vak te leren. Ook Lars, Nils, Lennart, Clint en Jerold hebben een poging gedaan, maar zij bleken toch beter te zijn met een voetbal.  Vanwege het dreigende weer hebben we de wedstrijd helaas niet helemaal kunnen uitspelen, maar mogen we terug kijken op een geweldige dag!

Wij danken Xander van de Kamp en ACS cleaning voor het mede mogelijk maken van deze dag. Daarnaast dank aan; de Oolderhof, de Limburger, ABC Restaurants, Masita, AutoArena en Haus Bey voor het beschikbaar stellen van de prijzen.

De volgende mensen gingen er met de prijzen vandoor:

Winnende flight wedstrijd:
Jan Rutten (Arvalis), Pascal Smits (Salarispoint), Ron Coenen (TRIAS), Jeroen van Malsen (BurgtBouw).

Winnaar MasterClinic:
Eric Dolmann (GazProm)

Winnaar Clinic:
Thomas Offermanns (Mobau)

Neary Heren:
Maarten Reinhard (Munckhof)

Neary Dames:
Conny Heerkens (Voetgolf International)

Longest Heren:
Rob Bouten (Voetgolf International)

Longest Dames:
Conny Heerkens (Voetgolf International)

Voor een sfeerimpressie van deze dag verwijzen we jullie graag naar de foto’s…

mf2