Menu

Zonnige VVV-Venlo Fandag

vrijdag 5 juli 2019

Op een zonnige Maasboulevard in hartje Venlo vond gisteren onze Fandag plaats. Een gezellige start van de vakantie die voor veel jonge fans gisteren al begon.

De Maasboulevard kleurde volop geelzwart en onze (jonge) supporters waren met grote getalen aanwezig om handtekeningen en foto’s te scoren van hun idolen. Buiten de officiële spelerspresentatie werden onze fans uitgedaagd om een potje FIFA te spelen tegen Esporters, Nick Cooiman, Sandro Cooiman en Ender Pala. Ze konden samen met spelers een wrap maken in de foodtruck van Pure Ingredients, prijzen winnen met het levensgroot dartbord van FOX Sports, er werd geschminkt, Touzani TV toonde hun trucs en tricks, de kleintjes konden geschminkt worden en met Fanclub D’n Twellefde Man werden VVV vlaggen gemaakt.

Wij danken onze partners die er voor hebben gezorgd dat het een zeer geslaagde avond werd:
Viva Ballonia, TIP trailerservice, Springkussenverhuur Piet Heldens, Goochelaar El Magico, Frietwagen 't Hepke, Dutch Game Masters, FOX Sports, Selfie Event Box, Wiertz personeelsdiensten, IJsco Fantastico, Café Boulevard, De Werf, Pure Ingredients; Bongers Beeld, Licht en geluid.

mf2