Menu

Zonovergoten ACS cleaning golfdag

donderdag 16 mei 2019

Gisteren beleefden wij met ruim 120 partners een zeer succesvolle en vooral zonovergoten editie van onze VVV-Venlo | ACS cleaning golfdag. We waren voor het tweede jaar te gast bij Haus Bey, net over de grens in Duitsland, waar de baan er weer pico bello bij lag.

Na het mooie nieuws, wat onze hoofdtrainer persoonlijk kwam brengen, dat hij komend seizoen “gewoon” weer voor de groep staat, klonk het startsein van de wedstrijd. Maar liefst 88 wedstrijdgolfers streden om de prijzen, maar bovenal was het tijd voor ontspanning en gezelligheid. De sfeer was dan ook zeer goed te noemen. In het middag uur begonnen we met zowel een master als normale clinic, en ook hier bleken voldoende talenten rond te lopen. Al met al was het een schitterende dag en gingen de volgende mensen met de prijzen naar huis:

Beste Flight – wedstrijd

  • Elroy Jansen – Personato
  • Bram Berden – Stepco
  • Barry Jaspers – JAAF
  • Roel Clevers - AMC

Neary

  • Conny Heerkens – Voetgolf International
  • Maarten Reinhard – Munckhof

Longest

  • Marita Klerken – Scelta Mushrooms
  • Frank van Vuuren – AIM

Winnaar Clinic

  • Patricia Linthorst – Tempovertaler

Winnaar Masterclinic

  • Chris Bovers – X-Com

Wij danken AutoArena, ABC Restaurants en Masita voor het beschikbaar stellen van de prijzen. Haus Bey danken we voor hun gastvrijheid.

En natuurlijk ACS cleaning voor het mede mogelijk maken van deze dag!

Voor een sfeerimpressie, bekijk de foto's hieronder.

mf2