Menu

Zuidlease breidt samenwerking uit

maandag 24 juni 2019

Met trots presenteren wij Zuidlease als Pluspartner in het nieuwe seizoen. Zuidlease is al jarenlang verbonden aan ons VVV-Venlo Netwerk, maar door de komst van een nieuw kantoor in Venlo hebben Rob Mans en Marcel Idink  besloten om de samenwerking te intensiveren.

Naast de vestiging in Sittard is er een kantoor in Venlo geopend. Met deze uitbreiding gaat Zuidlease haar lokale en regionale karakter onderstrepen en inspelen op het groeiend aantal relaties in Noord- en Midden-Limburg.

Marcel en Rob zijn verheugd over de opening. “We zitten nu midden in onze regio en daardoor dichter bij onze relaties. Dat maakt het persoonlijk contact nog makkelijker en verhoogt de snelheid van handelen” aldus Marcel. Rob vult direct aan: “Met name de onafhankelijkheid van Zuidlease onderscheidt ons van een dealer gebonden leasemaatschappij. Als partners aan dezelfde kant van de tafel zoeken wij samen met onze opdrachtgever naar de meest optimale invulling van zijn of haar mobiliteitswensen.”

Het nieuwe kantoor is gevestigd in het goed bereikbare Lebe Business Center op bedrijventerrein Venlo Trade Port.

Wij danken Rob Mans en Marcel Idink voor het vertrouwen en gaan er een mooi seizoen van maken!

#SamenVVV

mf2