Menu

Partnerclub van de week: VVV'03

maandag 9 maart 2020

PartnerClub VVV'03 is officieel opgericht op 7 februari 1903. “Nul Dreej” is samen met Sportclub Venlo '54 een van de oprichters van betaald voetbalorganisatie VVV-Venlo. Een van de oudste clubs in Venlo was T.H.O.R. (Tot Heil Onzer Ribbenkast), een vriendenteam dat als voorbeeld voor de latere voetbalverenigingen diende. Al gauw was er een vriendenteam dat zich De Gouden Leeuw noemde. In de loop der jaren volgden er verschillende naamswijzigingen, waaronder Valuas.

Op 7 februari 1903 werd tijdens een ledenvergadering besloten om de naam officieel te veranderen in VVV'03. T.H.O.R. is later opgegaan in de nieuwe vereniging. Het eerste elftal komt uit in de 5e klasse D Zondag Zuid 2 van de KNVB ( 2019/20 ). De club speelt haar thuiswedstrijden op sportpark Herungerberg in Venlo. Het thuistenue bestaat uit een geel-zwart gestreept shirt, een zwarte broek en zwarte sokken met een gele rand. De jeugdspelers Semi Berk, David Blaha, Wessel Houben, Edgar Mkheyan en Ian Westerman vertegenwoordigen VVV’03 in de MIFA FIFA Rustbattle-competitie. Voor meer informatie over VVV’03 zie de website www.vvv03.nl .

mf2