
Afgelopen jaar is er veel aandacht geweest voor de vreselijke ziekte ALS, onder meer door de 3FM Serious Request. Met het afronden van die actie is de behoefte naar financiering van onderzoeken echter niet voorbij. Daarom vraagt stichting ALS voorafgaand aan de wedstrijd VVV-Venlo - FC Groningen graag aandacht voor een specifieke situatie.
VVV ontving het afgelopen jaar het slechte nieuws dat Frank Bos (41), een goede bekende van een aantal VVV-supporters, ALS heeft. De klap is enorm. Het verloop van de ziekte is confronterend en verdrietig. Er is helaas geen behandeling/medicijn voor ALS. Maar Frank, zelf actief geweest in het fietsen tegen kanker (Giro di Kika), is in staat om het grote verdriet om te zetten in een krachtige positieve beweging: Franks PEDALS (Positive Energy Dueling ALS)!
Frank heeft gevraagd om met zijn peloton, Frank's PEDALS: Positive Energy Dueling ALS, de Mont Ventoux te beklimmen. Onder leiding van Frank gaat een groep van inmiddels 150 vrienden en familie naar de top van de Mont Ventoux fietsen om meer aandacht te vragen voor deze slopende ziekte en geld in te zamelen voor onderzoek om ALS te verslaan.
Wil je de stichting ALS en daarmee Frank financieel steunen? Neem dan contant geld mee naar de wedstrijd tegen FC Groningen. Bij de ingangen van het stadion staan collectanten met collectebussen klaar om uw donatie in ontvangst te nemen.
Klik hier om online te doneren.