
VVV-Venlo feliciteert vier hoogheden binnen het VVV-Venlo Netwerk die deze Vastelaovend voorop zullen gaan in de feestvreugde!
Afgelopen zaterdag werd Jeroen De Voogd uitgeroepen tot de 69ste prins van de carnavalsvereniging D'n Duikelaer in Blerick. Jeroen is een bekende binnen het VVV-Venlo Netwerk als General Manager bij onze PlusPartner WD-40. Een week eerder werd al bekend dat Leon Bartels dit jaar regeert bij het Venlose Vastelaovesgezelschap De Törvers. Ook Leon is als eigenaar van Vriend van VVV Bartels Sloten & Sleutelspecialist een bekend gezicht in Covebo Stadion - De Koel -.
Ook iets zuidelijker in Limburg is er een prins met een VVV-tintje! Davy Tobben is namelijk prins van VV De Kaketoes in Roermond. Davy is als accountmanager van AS Creation onderdeel van het VVV-Venlo Netwerk. Naast deze prinsen komt VVV ook terug in het Boérebroélofsgezelschap van Venlo. Hermi Sahuleka van Halo Media Productions is namelijk de bruidegom van dit jaar
VVV-Venlo feliciteert Jeroen, Leon, Davy en Hermi van harte en wenst hen een geweldige Vastelaovend toe!