Alles heej is VVV! De Koel! De Club! De Kleure!
Zondag 10 Mei 2026

Partnerclub van het jaar - Sparta'18

Sparta’18 uit Sevenum is als beste uit de bus gekomen bij een ranking voor partnerclubs van VVV-Venlo. De amateurvereniging mag zich daardoor partnerclub van het jaar 2025-2026 noemen. Bij de verkiezing wordt gekeken naar de samenwerking, contactmomenten en betrokkenheid bij VVV-Venlo.

In het verleden wonnen respectievelijk VVV’03, SVC 2000, Venlosche Boys, HBSV, SV Venray, SV Grün Weiss Vernum 1949, SV Blerick, DES Swalmen, RKSVO, FCV Venlo en vv Helden deze titel van erkenning. Bij de start van het nieuwe voetbalseizoen 26-27 wordt Sparta’18 tijdens de rust van een thuiswedstrijd van VVV-Venlo in het zonnetje gezet.

Sparta’18 werd opgericht op 19 mei 1918 onder de naam van Zwart-Wit. In 1927 werd de naam gewijzigd in de huidige naam. Sparta’18 is bewoner van het plaatselijke sportpark “t Spansel. De vereniging kent diverse samenwerkingen; bij de vrouwen wordt samengewerkt met RKsv Wittenhorst, SVEB, Sporting ST, SV Melderslo en AVV America. Sparta’18 kent acht senioren-, vijf vrouwen- en maar liefst 21 jeugdteams en mini-pupillen. Het eerste elftal komt dit jaar uit in de 2e klasse E Zondag district Zuid 2 van de KNVB. In de gloriejaren 1985-1987 speelde Sparta’18 zelfs twee seizoenen in de 1e klasse.

Blok naast news