
Roger Reijners neemt na dit seizoen afscheid van VVV-Venlo. De hoofdtrainer van VVV O21 gaat vanaf volgend seizoen aan de slag bij het nieuwe vrouwenelftal van Fortuna Sittard.
Momenteel is de 58-jarige Reijners aan zijn eerste seizoen bezig bij VVV, dat hem aanstelde als trainer van O21 nadat Jeroen Schepens werd doorgeschoven naar het eerste elftal. Na het huidige seizoen neemt Reijners dus echter alweer afscheid. Reijners keert terug naar Fortuna Sittard, waar hij ook al als assistent-trainer en hoofdtrainer actief was voordat hij in 2010 bondscoach werd van de Oranjeleeuwinnen.
Mooie nieuwe uitdaging
Als bondscoach was hij ruim vierenhalf jaar werkzaam in het vrouwenvoetbal en nu gaat hij dus opnieuw bij een vrouwenteam aan de slag. “Het project bij Fortuna Sittard spreekt me heel erg aan”, licht Reijners zijn overstap toe. “Ik zie het als een hele mooie uitdaging om op het gebied van vrouwenvoetbal iets neer te kunnen zetten in het zuiden van het land. Ik kijk er heel erg naar uit om daar mijn bijdrage aan te kunnen leveren.”
Hoewel Reijners het huidige seizoen nog afmaakt en dus nog niet vertrokken is bij VVV blikt hij nu al met een goed gevoel terug op zijn jaar in Venlo. “De manier waarop er binnen de jeugdopleiding samen wordt gewerkt met jonge en ambitieuze trainers geeft me veel energie. Ik heb dan ook nog altijd veel motivatie om het seizoen hier op een goede manier af te maken en de spelers in de laatste maanden te helpen waar ik kan.”
Dankbaar voor bewezen diensten
Ondanks dat de samenwerking met Reijners slechts bij één seizoen zal blijven, is Manager Ontwikkeling & Prestatie Roger Bongaerts de in Roermond geboren trainer dankbaar. “We willen Roger heel erg bedanken voor zijn inzet binnen de jeugdopleiding dit seizoen. Hij is een fantastische trainer en bovendien een heel fijn persoon om mee te werken. We wensen hem dan ook veel succes bij zijn nieuwe uitdaging”, aldus Bongaerts.