
VVV-Venlo heeft twee stadionverboden uitgedeeld naar aanleiding van de gebeurtenissen rondom de uitwedstrijd tegen FC Dordrecht. Voor aanvang van het duel op vrijdag 16 februari werd er vuurwerk afgestoken in het uitvak.
Voor het afsteken van dat vuurwerk hebben twee personen een stadionverbod opgelegd gekregen van achttien maanden. Daarnaast ontvingen zij allebei een geldboete van €450,-. De club benadrukt dat het afsteken van vuurwerk in of rondom stadions zowel bij thuis- als uitwedstrijden absoluut niet is toegestaan en dat er bij constatering structureel opgetreden wordt in de vorm van stadionverboden en geldboetes. Bovendien worden eventuele boetes die de club krijgt van de KNVB verhaald op de daders. De club kan het zich gezien de financiële situatie niet veroorloven om geldboetes opgelegd te krijgen.
VVV-Venlo roept supporters dan ook op om het afsteken van vuurwerk achterwege te laten en de club op een positieve manier te steunen!