
VVV-Venlo heeft de selectie versterkt met Niels van Berkel. De 23-jarige linksback wordt voor anderhalf jaar gehuurd van Willem II.
Van Berkel debuteerde vanuit de jeugd van Willem II in het betaalde voetbal. De vleugelverdediger maakte vorig seizoen in het kampioensjaar van Willem II veel minuten en was basisspeler toen hij geblesseerd raakte aan zijn knie. Op dat moment had Van Berkel twintig officiële wedstrijden in het eerste elftal van Willem II achter zijn naam staan.
Inmiddels is Van Berkel weer helemaal hersteld van zijn blessure en gaat hij op huurbasis aan de slag in Covebo Stadion – De Koel –. “Ik kijk ernaar uit om bij VVV weer minuten te gaan maken en van waarde te zijn voor de club. In het verleden heb ik al vaker tegen VVV gespeeld en ervaren dat het een mooie club is met een rijke historie en een mooi stadion. Ik kijk er dan ook naar uit om hier nu zelf te gaan spelen."
Technisch directeur Teun Jacobs is blij dat hij Van Berkel kan toevoegen aan de selectie van trainer John Lammers. “De mogelijkheid kwam nu voorbij om Niels naar Venlo te halen en dat is met het oog op volgend seizoen een kans die we niet wilden laten schieten. Bij ons kan Niels weer volledig wedstrijdfit worden en we zijn ervan overtuigd dat hij de komende anderhalf jaar met zijn ervaring en kwaliteiten van meerwaarde gaat zijn voor VVV”, aldus Jacobs.
VVV-Venlo heet Niels van harte welkom en wenst hem veel succes in De Koel!