Alles heej is VVV! De Koel! De Club! De Kleure!
Donderdag 13 Maart 2025

VVV-Venlo op bezoek bij FC Dordrecht: “We weten dat we top moeten zijn”

VVV-Venlo gaat vrijdagavond op bezoek bij FC Dordrecht. In het M-Scores Stadion gaat de ploeg van trainer John Lammers op jacht naar een nieuwe overwinning na de zege van vorige week op Jong Ajax.

In eigen huis wist VVV met 1-0 te winnen van Jong Ajax en dus werden er weer eens drie punten gepakt in Covebo Stadion - De Koel -. "Het is lekker dat we een overwinning hebben gepakt en ik was ook tevreden over hoe we hebben gespeeld", blikt Lammers terug. "Het stond goed en we hebben weinig weggegeven, alleen maak je het in de laatste tien minuten onnodig spannend. Trevor Doornbusch heeft ons met twee geweldige reddingen op de been gehouden, maar daarvoor hadden we de wedstrijd zelf natuurlijk al in het slot moeten gooien. Dat kan dus nog beter, maar ik heb veel goede dingen gezien waar we op getraind hebben dus hier kunnen we zeker mee verder.”

Sterke tegenstander
FC Dordrecht is vrijdagavond de volgende tegenstander voor VVV, dat de thuiswedstrijd eerder dit seizoen tegen de verhoudingen in met 2-3 verloor. “Dat was voetballend misschien wel een van onze betere wedstrijden dit seizoen. Maar Dordrecht heeft in eigen huis al heel lang niet verloren, dus we weten dat het een flinke uitdaging gaat worden. Ze hebben met spelers als Jayden Slory en Devin Haen jongens met individuele kwaliteiten die een wedstrijd kunnen beslissen. We weten dat we top moeten zijn, maar als we dat zijn dan kunnen we van iedereen winnen. Ook van FC Dordrecht.”

De Waal bij selectie
Op bezoek bij de Schapenkoppen kan Lammers bovendien weer een beroep doen op Max de Waal. De aanvallende middenvelder die ook als spits uit de voeten kan, maakt zijn rentree in de wedstrijdselectie na een blessure. “Met de terugkeer van Max en Naim Matoug die steeds fitter wordt, krijgen we weer wat meer mogelijkheden. Daarnaast zijn ook Diego van Zutphen en Joep Kluskens op de weg terug, maar zij spelen dit weekend nog eerst bij de O21.”

Nieuwe aanwinst
Naast de spelers die terugkeren van blessures zit ook Driess Saddiki vrijdagavond bij de selectie van Lammers, die de in Tegelen geboren middenvelder deze week verwelkomde in zijn selectie. “Driess wil hier graag komen spelen en in zichzelf investeren. Een speler als Driess die ervaring heeft op het hoogste niveau en in het buitenland kan voor ons erg belangrijk zijn, ook op de trainingen. Hij heeft lang niet gespeeld, maar hij beschikt natuurlijk wel over de nodige ervaring en kwaliteiten. We nemen hem dus direct mee, want het is altijd fijn als je dit soort spelers in kunt brengen als dat nodig is.”

De wedstrijd FC Dordrecht – VVV-Venlo begint vrijdagavond om 20.00 uur en is LIVE te zien op ESPN3.

Media