Menu

Essanoussi opgeroepen voor Marokko U20

vrijdag 28 mei 2021

VVV-middenvelder Wassim Essanoussi is opgeroepen voor het Marokkaanse Nationale Team U20. De 17-jarige Essanoussi zal zich op dinsdag 1 juni melden in Marokko. Daar sluit hij aan bij het trainingskamp van de U20 in voorbereiding op de ’Arab Cup’, die zal plaatsvinden vanaf 17 juni in Cairo (Egypte). Naar aanleiding van het trainingskamp zal de definitieve selectie bepaald worden voor de ‘Arab Cup’. 

Essanoussi tekende afgelopen jaar zijn eerste profcontract bij VVV-Venlo. De middenvelder maakte zijn debuut voor de geelzwarten op zaterdag 24 oktober jl. in de thuiswedstrijd die met historische cijfers werd verloren van Ajax ( 0-13 ). Op zondag 16 mei jl. maakte Essanoussi zijn basisdebuut voor de Venlonaren tijdens de, voorlopig laatste, competitiewedstrijd in de Eredivisie tegen FC Emmen.

De selectie van Wassim Essanoussi is een prachtige beloning voor zijn harde werk de afgelopen jaren. VVV-Venlo wenst hem dan ook heel veel succes tijdens deze nieuwe ervaring!

mf2