Alles heej is VVV! De Koel! De Club! De Kleure!
Dinsdag 24 September 2024

Gemeente betrekt VVV-Venlo bij onderzoek naar mogelijkheden Keulse Barrière

De gemeente Venlo start een onderzoek naar de mogelijkheden voor de gebiedsontwikkeling van de Keulse Barrière. Mogelijk kunnen ook plannen voor een nieuw stadion van VVV-Venlo hierbij betrokken worden.

Het college heeft de gemeenteraad via een raadsinformatiebrief (RIB) geïnformeerd over het aanstaande onderzoek naar de gebiedsontwikkeling Keulse Barrière, het gebied in Venlo-Oost tussen het centrum en de Duitse grens. VVV is een van de verschillende stakeholders in dat gebied en wordt daarom door de gemeente bij het onderzoek betrokken. Er wordt onderzocht of een nieuw stadion voor VVV in de toekomst betrokken kan worden bij de gebiedsontwikkeling van de Keulse Barrière.

VVV juicht dit onderzoek toe, aangezien de club ernaar streeft om op termijn in een nieuw stadion te spelen, zo vertelt algemeen directeur Guus Pennings. “Ons huidige stadion kent zijn beperkingen als locatie om topsport te bedrijven, maar ook op het gebied van commercie, veiligheid en gastvrijheid. Het is dan ook geen geheim dat VVV op termijn de stap wil maken naar een nieuw onderkomen. We zijn dan ook blij dat de gemeente dit onderzoek in gang zet en werken als een van de vele stakeholders graag mee aan dit onderzoek. In de tussentijd blijven we ons ontwikkelen in ons eigen Covebo Stadion - De Koel -, wat ondanks de facilitaire uitdagingen nog steeds een sfeervolle en iconische plek is in het betaald voetbal.”

Media